PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530}

Kola

Kolja
7,8 9 948
ocen
7,8 10 1 9948
7,3 6
ocen krytyków
Kola
powrót do forum filmu Kola

ok, moze i sympatyczny, ale to przecież żadne arcydzieło. taka sobie historyjka na film po dobranocce. nic więcej. plus za poprawne zdjecia i tyle. nie rozumiem wokół czego tyle szumu. proszę mi nie zarzucać niewrażliwości. ja doskonale rozumiem, 'co autor miał na myśli', tyle że się jakoś nie spisał, ani w warstwie scenariuszowej, ani w realizacyjnej. moim zdaniem to film całkowicie przeciętny.

użytkownik usunięty
jej_torebka

nic dodać nic ująć. Nie każdy smutny film z biednym dzieckiem musi być arcydziełem, a coś takiego chyba u nas jest. Tak było z dziećmi niebios (mimo wszytko lepszy film niż kola) ale i z paroma innymi. Moim zdaniem dobre ale bez przesadnych zachwytów.

ocenił(a) film na 7

dokladnie, jak dla mnie film na mocna 7 ale na Oskara nie zasluzyl

ocenił(a) film na 9
jej_torebka

To dla równowagi - nie macie racji panowie. O arcydziele przecież jakoś głośno się tu nie mówi, ale film jest przynajmniej rewelacyjny!

ocenił(a) film na 8
jej_torebka

Przeciętny to nie (ponadprzeciętnie zagrany jest z pewnością), ale powalać nie powala. Tez bym Oskara nie dał.

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

No wiesz, trzebaby porównać z konkurencją żeby powiedzieć komu się należał. Dla mnie był świetny, ale ja ogólnie lubię czeskie kino.

sten44

dla mnie to wspanmiały i piękny film . Z pewnością jest arcydziełem a oskar mu się najbardziej należał ! jeśli wam się nie podoba to wrócie do oglądania głuoich komedyjek made in usa !

ocenił(a) film na 8
sten44

Ja ogólnie tez bardzo lubię, ale akurat ten obraz mnie nie porwał. Ze twórczośći Sveraka wolę "Szkołę podstawową".

ocenił(a) film na 9
jej_torebka

To są nominacje:
Kola (Czechy)
Śmieszność (Francja)
Zakochany kucharz (Gruzja)
Jeniec Kaukazu (Rosja)
Po drugiej stronie niedzieli (Norwegia)

Kto widział chociaż jeden i uważa, że jest lepszy to spoko.
Ale filmy raczej mało popularne, wiec mówienie 'Kola spoko, ale na Oscara na pewno nie zasłużył' przez kogoś kto nie widział pozostałych jest totalnie bezpodstawne.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones