PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530}

Kola

Kolja
7,8 9 948
ocen
7,8 10 1 9948
7,3 6
ocen krytyków
Kola
powrót do forum filmu Kola

kolejne gratulacje dla polskich dystrybutorow,pana Romana G. i innych,brawo 10 lat po premierze nareszcze w Polsce!!! Sciagajcie wiecej "Czy leci z nami pilot 4 ?" a u Czechow pod nosem macie takie kino,ze az milo popatrzec! :|

pierrie

Dokładnie Całą dekadę trzebało czekać, ..., Film piękny, kino wspaniałe kino, tylko czemu dopiero teraz??? Cenzura jakaś przeskadzała, Dlaczego polska kultura musi być tak zacofana??

pierrie

porównanie "Koli" do "Czy leci z nami pilot" nienajlepsze, Kola nie jest remakem jakiegoś beznadziejnego filmu :| Premiera rzeczywiście lekko spóźniona i nie warto tego nadrabiać.
A Gutka (chociaż Roman G. może odnosić się też do innego Romana) juz tak się nie czepiaj on ściąga film raczej nowe i wg mnie to Gutekfilm ściąga najlepsze filmy do Polski. No i jeszcze jedno o ile sie nie mylę to nie gutek dystrybuje ten film :P

Maniaska

z tego co jest na imdb ten film juz u nas byl w 97'

Maniaska

"lekko spóźniona" :D premiera! Zgadzam się, co to jest 10 lat... :P

max_c

a czy tego czasem nie było już na kasetach (premiera dwa lata temu)? :D

ocenił(a) film na 8
wybryk_natury

haha na kasetach?
ten film ja już widzialem przynajmniej dwa razy w TV :D

pierrie

no szczerze mowiac to zupelnie nie rozumiem o co chodzi z tym filmem - sam bylem na nim w kinie (we Wroclawiu) w roku 97, takze nie wiem dlaczego dystrybutor postanowil go odswiezyc... a widzialem "Kole" rowniez w telewizji jakies 5 lat temu, a o ile dobrze pamietam, to pare miesiecy temu byl tam ponownie emitowany...

ocenił(a) film na 8
pierrie

No właśnie. Po co ten film wchodzi na ekrany skoro był już emitowany w telewizji i można go znaleźć chyba w każdej wypożyczalni. Skoro dystrybutor Vivarto chce się specjalizować w kinie środkowoeuropejskim, to może zaprezentuje polskim widzom "Zelary" z Czech (nominowane do Oscara), "Los utracony" z Węgier czy "Śmierć pana Lazarescu" z Rumunii.

Bodil

A ja nierozumiem czemu sie tak wszyscy dziwia, dlaczego film ponownie wszedl na ekrany kin. To co ze mozna go zobaczyc na DVD - DVD to DVD a kino to kino. Czy nikt juz nie czuje ze ogladanie filmu w kinie to innego rodzaju przezycie, niz patrzenie w telewizor z domowej wersalki? Chyba wszyscy sie zgadzamy, ze film jest wysokiej klasy, wiec czemu nie dac ludziom kolejnej szansy zobaczenia go na duzym ekranie? A jesli chodzi o dystrybutorow to jest to raczej oznaka, ze doganiaja wreszcie zachod; w wybranych kinach Londynskich czesto mozna zobaczyc stare filmy warte ponownego obejrzenia.

ocenił(a) film na 1
Marvin_2

Rozumiem ponowne wyswietlanie na ekranach (sam popieram), ale to nie jest PREMIERA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones